Egyesületünk

Egyesületünk több évig tartó megfeszített munka eredményeként jutott el mai állapotáig. Az egyesület azzal a nem titkolt céllal jött létre, hogy megszerettesse a kicsikkel a jeget és felkarolja a tehetséges gyerekeket. De azt valljuk, hogy teret kell adni azoknak a gyerekeknek is, akik esetleg nem elég tehetségesek, de ezt a sportágat szeretnék művelni vagy későn, 10-14 évesen gondolnak arra, hogy a jégkoronggal megismerkedjenek.

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani az ifjúságnevelésre is. Fontos, hogy a sportolás mellett a hozzánk járó gyerekeket jó tanulmányi eredmények elérésére ösztönözzük. Mindemellett a bűnmegelőzés és a drog elleni határozott fellépés sem maradhat ki az Egyesület felelősségeinek köréből.

Ezekkel a határozott célokkal, a jégkorong iránti elhivatottságunkkal szeretnénk lehetőséget biztosítani mindenki számára, hogy kipróbálhassa ezt a sportot.